Instalacje elektryczne na statkach wycieczkowych, jachtach i superjachtach

Jedną z gałęzi naszej działalności jest modernizacja oraz wymiana instalacji elektrycznych na różnego typu łodziach morskich i śródlądowych. Na siebie bierzemy wszelkie przygotowania oraz właściwe prace montażowe — Ty nie musisz się niczym martwić!

W przypadku tego typu pojazdów poziom skomplikowania infrastruktury energetycznej jest ściśle powiązany z klasą i kategorią danej maszyny. Od prostych obwodów obejmujących jedynie podstawową oprawę świetlną, aż po rozbudowane i często wieloczęściowe obiegi odpowiedzialne za przyrządy pokładowe, sygnalizację zewnętrzną, a nawet rozruch silnika. Mianownikiem wspólnym pozostaje fakt, że sprawna i wydajna sieć stanowi nie tyle luksus, co raczej konieczność, niezbędną do bezpiecznej podróży statkiem wycieczkowym czy prywatnym jachtem.

Instalacje elektryczne na statkach wycieczkowych i jachtach — zakres działań

Obszar naszej działalności obejmuje wszelkie prace związane z modernizacją i konserwacją istniejących instalacji elektrycznych na superjachtach i statkach wycieczkowych, jak również całkowitą wymianę infrastruktury na nową, zgodnie z przedstawionym projektem. Korzystając z naszych usług masz gwarancję sumiennie wykonanej pracy, której efekty odczuwalne będą przez lata!


Naprawa bądź wymiana uszkodzonych elementów okablowania, zewnętrznej sygnalizacji świetlnej, a także wskaźników oraz pozostałych elementów wyposażenia pokładowego pozwala niemalże wyeliminować ryzyko poważniejszych usterek. Ograniczenie awarii wynikających z zużycia poszczególnych elementów ma szczególne znaczenie w kontekście wypraw morskich — zarówno z uwagi na powagę samego przedsięwzięcia, jak i na surowe regulacje techniczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacje elektryczne — zaufaj profesjonalistom

Nasi klienci mogą mieć pewność, że realizując usługę wymiany lub modernizacji infrastruktury energetycznej jachtów i statków wycieczkowych zadbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Wierzymy, że to właśnie profesjonalizm i dbałość o szczegóły stanowią najlepszą bazę dla długotrwałych relacji na gruncie zawodowym.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wypełniając krótki formularz.