Instalacje elektryczne dla klientów przemysłowych

Skuteczne i sprawdzone rozwiązania dla przemysłu! Nie jest tajemnicą, że sektor ten od zawsze wymaga nie tylko wydajnych, ale i niezawodnych systemów. Przejrzysta struktura działania, łatwość obsługi, a także możliwość wczesnego zidentyfikowania oraz sprawnego usunięcia potencjalnych usterek — na te cechy zwracamy szczególną uwagę projektując nową lub dokonując modernizacji już istniejącej instalacji elektrycznej dla klientów z tego sektora.

Z uwagi na swoją specyfikę oraz liczbę potencjalnych zagrożeń sektor ten nierzadko wymaga indywidualnego podejścia już w fazie projektowania infrastruktury. Dlatego właśnie działalność naszej firmy to nie tylko wykonanie ostatecznej sieci, ale przede wszystkim fachowe wsparcie już na etapie opracowywania planu przemysłowej instalacji elektrycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacje elektryczne dla klientów przemysłowych — zakres działań

Zakres naszych działań to przede wszystkim kompleksowa usługa wdrożenia instalacji elektrycznej, opracowanej specjalnie pod kątem lokalizacji przemysłowych — zakładów przetwórczych, hal produkcyjnych, a nawet obiektów z sektora ciężkiego. W naszej gestii leży cały przebieg przedsięwzięcia — od wstępnej fazy koncepcyjno-planowej, aż po wdrożenie finalnych rozwiązań. Nasza działalność obejmuje między innymi przygotowanie kompletnej infrastruktury niskonapięciowej, montaż systemów okablowania maszyn i urządzeń, wraz z korytami ściennymi, a także wdrożenie
zakładowej sieci strukturalnej.


Poza opracowaniem zupełnie nowego projektu instalacji elektrycznej dla klientów przemysłowych, dokonujemy również konserwacji i modernizacji infrastruktury już istniejącej. Regularność w działaniach mających na celu utrzymanie możliwie najwyższej wydajności obiektu pozwala znacznie ograniczyć ryzyko ewentualnych usterek, a tym samym nieprzewidzianych wydatków wynikających z tego tytułu. Nowoczesne technologie to także krok w stronę optymalizacji energetycznej placówki, co czyni inwestycję tym bardziej opłacalną. Zmniejszenie ryzyka awarii, dłuższa żywotność infrastruktury oraz niższy pobór prądu wprost przekładają się na redukcję kosztów operacyjnych.

Nowoczesne instalacje elektryczne — zadbaj o bezpieczeństwo obiektu przemysłowego

Optymalizacja pod kątem wydajności i finansów to jedno, lecz równie — o ile nie bardziej — istotnym aspektem modernizacji jest bezpieczeństwo pracowników i innych osób przebywających na terenie obiektu. Właściwe oznaczenie krytycznych elementów, organizacja okablowania czy kontrola stanu technicznego przemysłowej instalacji elektrycznej— wszystkie te działania składają się na komfortowe miejsce pracy wolne od zagrożeń. Niebagatelne znaczenie ma również aspekt wygody użytkowania— między innymi łatwy dostęp do skrzynek rozdzielczych oraz istotnych komponentów sieci w celu konserwacji lub naprawy.


Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że przygotowana przez nas instalacja elektryczna dla Twojej placówki przemysłowej spełniać będzie najwyższe standardy w kwestii bezpieczeństwa. Doświadczenie naszych specjalistów oraz sprawdzone schematy stanowią dla nas podstawę, na której stworzymy unikalną infrastrukturę, opracowaną z myślą o długotrwałej i bezawaryjnej pracy. Mówiąc wprost — oferujemy indywidualne rozwiązania dla Twojego profilu działalności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto postawić na instalacje elektryczne dla przemysłu od IST Group?

Na swoim koncie mamy wiele wymagających realizacji z różnych obszarów sektora przemysłowego. Autorskie rozwiązania, terminowość oraz świadomość wagi każdego detalu instalacji elektrycznej pozwoliły nam na zyskanie renomy wśród klientów z całej Polski. Nieustannie pracujemy jednak nad rozwojem naszego zaplecza — zarówno w wymiarze technologicznym, jak i merytorycznym — aby wciąż dostarczać usługę na najwyższym światowym poziomie.

 

Będąc naszym klientem masz również pewność przejrzystych zasad współpracy. Przed rozpoczęciem zlecenia dokonamy szczegółowej wyceny całego projektu — tak sporządzony budżet nie pozostawia żadnego aspektu przedsięwzięcia przypadkowi. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wypełniając krótki formularz.