Instalacje elektryczne dla klientów prywatnych

Pewne zadania warto powierzać profesjonalistom — z naszą pomocą zadbasz o techniczną stronę Twojego mieszkania, zakładu przemysłowego czy też lokalu usługowego! Korzystając z naszych usług nie musisz przejmować się żadnym z poszczególnych etapów przedsięwzięcia — działamy kompleksowo. Oczekiwania klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu, a nasze realizacje to najwyższy standard jakości.

Współczesne gospodarstwa domowe w dużej mierze opierają się na stałym i nieprzerwanym dostępie do prądu. Wszelkie odstępstwa od normy w tym obszarze skutkują natychmiastowym obniżeniem komfortu życia, a biorąc pod uwagę nieco bardziej pesymistyczny scenariusz — ograniczeniem możliwości pracy, nauki, a w niektórych przypadkach nawet przyrządzenia ciepłego posiłku. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby zawczasu zadbać o prawidłowy stan instalacji elektrycznej w prywatnym mieszkaniu.

Instalacje elektryczne dla klientów prywatnych — montaż oraz konserwacja

 

Nasze usługi obejmują zarówno wykonywanie zupełnie nowych instalacji elektrycznych obejmujących cały dom jednorodzinny lub mieszkanie — począwszy od fazy projektowej, aż po wprowadzenie w życie finalnej wizji — jak i prace konserwacyjne w obrębie sieci już istniejących. Korzystając z naszych usług nie musisz martwić się szczegółami — my zajmiemy się wszystkim.

 

W przypadku nowych projektów stawiamy na wygodę użytkowania. Rozmieszczenie gniazdek elektrycznych oraz włączników światła w znacznym stopniu wpływa na komfort domowników, jednocześnie decydując o rozmieszczeniu sprzętu RTV i AGD. Ważnym aspektem jest także rozmieszczenie przewodów w taki sposób, aby zapobiegać potencjalnym awariom.


Regularne naprawy istniejących instalacji elektrycznych są niezwykle ważne, jeśli chcemy przez długi czas cieszyć się sprawnie działającym systemem. Zaniedbana sieć przewodów to prosty przepis na tragedię — uszkodzone kable stwarzają ryzyko zwarcia, które może doprowadzić do awarii sprzętu, a nawet wybuchu pożaru. Decydując się na modernizację nie tylko inwestujesz w bezpieczeństwo, lecz również ponosisz wymierne korzyści finansowe wynikające z bardziej wydajnego wyposażenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RTV, AGD oraz TV SAT — instalacje elektryczne i montaż sprzętu domowego

Zakres naszej oferty uzupełniony jest także o przygotowanie w pełni funkcjonalnej przestrzeni pod wszelkiego typu sprzęty domowe. Oferujemy podłączenie i kalibrację anteny satelitarnej, doprowadzenie wszelkich gniazd i przyłączy niezbędnych do odbioru telewizji, a także wykonanie estetycznej i dyskretnej sieci okablowania. Dokonamy także podłączenia lodówki, piekarnika elektrycznego oraz pozostałych elementów wyposażenia kuchni, dbając jednocześnie o ergonomiczny układ zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 

Dokonamy także montażu systemu nagłośnienia połączonego z kinem domowym. Prywatne centrum rozrywki to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kinomanów i miłośników mocnego brzmienia, lecz prawidłowy montaż kompleksowej sieci audio-video warto pozostawić w gestii profesjonalistów. Wygodne i efektywne rozmieszczenie poszczególnych elementów systemu oraz brak widocznych przewodów to tylko niektóre z zalet takiej współpracy.

 

Nasza firma wykona również instalację centralnego odkurzacza. Rozwiązanie to bardzo ułatwia codzienne dbanie o porządek w miejscu zamieszkania lub pracy — zapomnij o plątaninie kabli oraz utrudnionym dostępie do najdalszych zakamarków Twojego obiektu! Rozbudowany system rur prowadzących do jednostki centralnej pozwala na podłączenie końcówki ssącej bezpośrednio do gniazdka, co skutecznie eliminuje konieczność przenoszenia ciężkiego urządzenia.

Instalacje elektryczne — internet oraz sprzęt komputerowy

Grono świadczonych przez nas usług uzupełnia montaż i konserwacja instalacji internetowych. Doprowadzenie okablowania ze stacji przesyłowej, renowacja sieci oraz dogodne możliwie najmniej inwazyjne przeprowadzenie przewodów przez mieszkanie — zarówno w przypadku światłowodu, jak i tradycyjnego kabla koncentrycznego.

Instalacje elektryczne dla klientów prywatnych — zaufaj profesjonalistom

Realizując instalacje elektryczne dla prywatnych mieszkań i domków jednorodzinnych opieramy się przede wszystkim na wytycznych klienta oraz wieloletnim doświadczeniu w branży. Nasze doradztwo w połączeniu z Twoimi wskazówkami to prosty przepis na stworzenie bądź modernizację funkcjonalnej i bezawaryjnej sieci.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wypełniając krótki formularz.