Instalacje alarmowe, domofony oraz monitoring

Nie ma nic ważniejszego niż poczucie bezpieczeństwa we własnym domu, dlatego niewątpliwie warto jest zadbać o skuteczne środki ochrony własnej posesji. Aby zapewnić Ci dostateczny poziom komfortu w miejscu zamieszkania przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych usług, w skład których wchodzą instalacje alarmowe, domofony oraz monitoring.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instalacje alarmowe — komfort we własnym domu

Pożądane wszędzie tam, gdzie istotnym zagrożeniem okazuje się ryzyko włamania, dewastacji mienia lub pożaru. Do kwestii instalacji alarmowych podchodzimy kompleksowo — w skład proponowanych przez nas systemów wchodzą między innymi czujniki, sygnalizatory, bariery podczerwieni oraz magnetyczne, a także manipulatory, sterowniki radiowe, przyciski i skrzynki przyłączeniowe, wraz z kompletnym okablowaniem.

 

Domofony — bezpieczeństwo i wygoda

Wykonujemy również kompleksowe systemy domofonowe — również w wersji video — pozwalające na komunikację z osobami odwiedzającymi posesję. Oferujemy funkcjonalne unifony cyfrowe i panele sterujące, jak również elektrozaczepy do drzwi, furtek i bram. Po naszej stronie leży techniczna warstwa całego przedsięwzięcia — plan rozmieszczenia poszczególnych elementów, montaż okablowania oraz konfiguracja finalnego systemu.

Monitoring — pełna kontrola

Monitoring wizyjny to jeden z najskuteczniejszych sposobów ochrony mienia. Nasza oferta obejmuje zarówno rozwiązania przemysłowe, które sprawdzą się w przypadku rozległych hal i zakładów produkcyjnych, jak i te dostosowane do użytku w prywatnych gospodarstwach domowych. W naszej gestii pozostaje nie tylko montaż i przygotowanie odpowiedniej infrastruktury, lecz także poprzedzająca je faza koncepcyjna wraz z późniejszą konfiguracją.

Instalacje alarmowe, domofony i monitoring

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, o skuteczności których świadczą tysiące zadowolonych użytkowników w całym kraju. Intuicyjne instalacje alarmowe, wygodne i proste w obsłudze domofony oraz kompleksowe systemy monitoringu to inwestycja w bezpieczeństwo, a to od zawsze wymyka się wszelkim próbom wyceny.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wypełniając krótki formularz.