Budowa rozdzielnic elektrycznych i prefabrykacja

Zadbaj o centralny punkt każdej instalacji elektrycznej — rozdzielnicę. Jest to swoiste zwieńczenie całej sieci, którego podstawową funkcją jest kontrola nad jej poszczególnymi obwodami. Nasze usługi obejmują zarówno prefabrykację — z uwzględnieniem specyfiki oraz wymagań konkretnego obiektu — jak i montaż finalnej konstrukcji. Ten aspekt naszej oferty kierowany jest do prywatnych gospodarstw domowych, lokali użytkowych oraz sektora przemysłowego.

Budowa rozdzielnic elektrycznych — dlaczego warto postawić na IST Group?

Budując prefabrykowane rozdzielnice eklektyczne dbamy przede wszystkim o to, aby powstała konstrukcja precyzyjnie odzwierciedlała parametry techniczne określone w planie instalacji — zapewnimy nie tylko o odpowiednią liczbę obwodów, ale także ich optymalne rozmieszczenie i oznaczenie, co pozwoli na łatwą i intuicyjną kontrolę nad poszczególnymi modułami.


Korzystając z naszych usług masz pewność sumiennie wykonanej usługi. Zainstalowane przez nas prefabrykowane tablice elektryczne opracowane zostały z myślą o wieloletnim, bezawaryjnym użytkowaniu. Wynika to przede wszystkim z wysokiej klasy komponentów — wyłączników, programatorów czy też lampek sygnalizacyjnych — oraz efektywnyc rozwiązań konstrukcyjnych, które znacząco zwiększają wygodę codziennej obsługi, jednocześnie zapewniając maksymalny poziom bezpieczeństwa.


Aspektem niezwykle ważnym w kontekście bezpieczeństwa oraz trwałości całej konstrukcji jest również obudowa — jej grubość oraz rodzaj użytych materiałów dostosujemy do miejsca montażu, mając na uwadze przede wszystkim lokalizację wewnątrz i na zewnątrz obiektu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budowa i prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

Zależy nam na realizacji, która w możliwie największym stopniu odpowiadać będzie oczekiwaniom klienta, dlatego dostosowując budowę rozdzielnicy elektrycznej mamy na uwadze zarówno techniczne parametry instalacji, jak i Twoje indywidualne preferencje. Prefabrykacja przebiega w ścisłej zgodzie z projektem, aby maksymalnie wykorzystać potencjał sieci.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami wypełniając krótki formularz.