Instalacje elektryczne - montaż i naprawa

Usługi elektryczne obejmują szereg skomplikowanych działań, których celem jest zapewnienie komfortu oraz bezpieczeństwa użytkownikom danej przestrzeni. Ich wykonanie najlepiej jest powierzać doświadczonym i wykwalifikowanym pracownikom tego sektora – pozwoli to uniknąć awarii oraz błędów np. podczas usuwania różnego rodzaju usterek. Nasi elektrycy świadczą usługi na terenie całego województwa pomorskiego, w szczególności w Gdańsku, Gdyni, Pruszczu Gdańskim oraz Tczewie.

Zakres prowadzonych przez nas prac jest szeroki i obejmuje każdy aspekt działania instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym oraz mieszkaniu, takie jak montaż rozdzielni czy układanie nowych przewodów. Na życzenie klientów sprawdzamy, a w razie potrzeby także naprawiamy i konserwujemy instalacje elektryczne, sieci telewizyjne, audio i wideo, elementy systemu alarmowego oraz odgromowego.

Modernizujemy, usuwamy usterki i sprawdzamy, czy wszystko działa w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach naszych klientów bez zarzutu, ale świadczone przez nas usługi są kompleksowe, dlatego naszą działalność poszerzyliśmy także m.in. o montaż rozdzielni elektrycznej, przyłączy oraz układanie instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym i mieszkaniu. Wszystkie prace związane z montażem rozdzielni, układaniem sieci, modernizacją oraz konserwacją poszczególnych elementów wykonywane są przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.

ZAKRES PRAC W ZAKRESIE USŁUG ELEKTRYCZNYCH