Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne dla województwa Warmińsko-Mazurskiego i Pomorskiego oraz Gdańska, Gdyni i Sopotu.

USŁUGI ELEKTRYCZNE – NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ
POSZUKUJĄC ODPOWIEDNIEGO USŁUGODAWCĘ?

Instalacje elektryczne to branża, która dla przeciętnego człowieka jest dość skomplikowana. O ile wszelkiego typu prace remontowe czy awarie innych instalacji w domu każdy – metodą prób i błędów – może wykonać sam, tak kwestie związane z elektrycznością lepiej powierzyć jest w ręce odpowiedniego fachowca. Nasi elektrycy świadczą usługi na terenie terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego i Pomorskiego oraz Gdańska, Gdyni i Sopotu. Zapraszamy do zapoznania się z usługami IST Group w zakresie instalacji elektrycznych .

Instalacje elektryczne - schematy

 

KRYTERIA DOBORU PROFESJONALNEGO ELEKTRYKA

Elektryk , a więc osoba zajmująca się na co dzień sprawami takimi jak instalacje elektryczne , ich awarie i uszkodzenia, tak jak przedstawiciel innych branż powinien cechować się przede wszystkim kompetencją, sumiennością, rzetelnością. Prócz tych przymiotów warto jest zwracać uwagę na kwestie takie jak:

 

Czy działalność przez niego prowadzona jest legalna i czy dotyczy elektryki?

  • Czy elektryk posiada odpowiednie uprawnienia, staż pracy a także jakie są jego
    referencje?
  • Czy oferuje odpowiednio dobrane ceny, czy zna się na swojej pracy, rozwiązuje
    problemy profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta?
  • Jaki jest sposób zawierania umowy, czy sporządza odpowiednie protokoły, czy
    sprawdza swoją pracę po jej zakończeniu, czy daje gwarancję na swoje prace?

To najważniejsze pytania jakie powinni Państwo sobie zadać przy zamawianiu osoby zajmującej się instalacjami elektrycznymi. Należy pamiętać, że wszelkie prace związane z prądem są niebezpieczne, więc lepiej jest do nich nie dopuszczać osób niekompetentnych i nie do końca pewnych. Gdyż może to stanowić zagrożenie zarówno dla zdrowia samego elektryka, jak i Państwa oraz Państwa posesji.

FIRMA IST GROUP JAKO PRZYKŁAD DOBRZE DOBRANEGO USŁUGODAWCY W
BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

IST Group to firma świadcząca usługi w zakresie instalacji elektrycznych na terenie całego województwa Warmińsko-Mazurskiego i Pomorskiego w tym Gdańska, Gdyni i Sopotu. Personel firmy jest odpowiednio wykwalifikowany, solidny i rzetelny. Dzięki znajomości najnowszych technologii elektrycznych pomoże Państwu rozwiązać problemy, które mogą się pojawić w Państwa domach, mieszkaniach, jak i w dużych obiektach – typu centra handlowe, szkoły czy
szpitale.


W ofercie firmy znaleźć można zarówno zakładanie nowych instalacji, jak i wszelkiego typu prace konserwacyjne związane z już istniejącymi instalacjami. Firma zapewni Państwu również pomoc przy rozwiązywaniu problemów z instalacjami internetowymi, komputerowymi czy telewizyjnymi. Wszystko oczywiście w zgodzie z normami bezpieczeństwa, z cenami dobranymi do świadczonej usługi, a także z załatwieniem wszelkich formalności.